CRH na veltrhu CONECO

CRH na veltrhu CONECO

Expozícia CRH si za kreativitu odniesla zlatého leonarda

Na 37. rocníku najväcšieho veltrhu CONECO – RACIOENERGIA sa udelovali ocenenia nielen za vystavené exponáty, ale aj za vystavené expozície, ktoré podla vyjadrenia organizátorov podujatia vynikajú svojou kreativitou, kvalitným vyhotovením a celkovým stvárnením. Práve také sú atribúty ceny ZLATÝ LEONARDO. Odborná sútažná komisia pod vedením Ing. arch. Jozefa Kaliského vyberala spomedzi výstavných stánkov 465 vystavovatelov z 13 krajín sveta.

Svoju expozíciu predstavil aj slovenský líder v oblasti výroby stavebných materiálov CRH. Kreatívny a architektonický návrh expozície navrhol a vypracoval Ing. arch. Juraj Majerník a realizáciu zabezpecila spolocnost OPTIMAL. Telo výstavnej plochy stánku CRH je rozložené na 60 m2. Netradicne ponaté dispozicné riešenie umožnuje vždy iný vizuálny dojem z každej zo štyroch vstupných strán expozície, pricom nosným je predný pylón so zabudovanou obrazovkou a svetelným riešením, dalšie multimediálne plochy sa nachádzajú v bocných priestoroch. Vnútornú cast expozície vyplna priestor na prezentáciu všetkých druhov cementu z produkcie závodov CRH v Rohožníku a Turni nad Bodvou, svoje miesto má na policiach riešených ako výstavný priestor aj kamenivo a interiérové dekoratívne predmety vyrobené z betónu. Expozícia tak nadobúda charakter prémiového výstavného riešenia, nezabúda však ani na funkcnost, ked vytvára až štyri priestory na rokovania a stretnutia so zákazníkmi, pricom každá z nich má vyclenený priestor, avšak bez stavebných bariér.

Z coho vychádzalo CRH pri zadaní, opisuje Miroslava Palová, marketingová manažérka CRH North Danube: „Pri kreatívnom riešení sme chceli dosiahnut, aby expozícia svojou farebnostou a spracovaním vyjadrovala hodnoty, akými sú kvalita, spolahlivost, inovatívnost a jedinecnost riešení, presne tak, ako pristupujeme k nášmu vztahu so zákazníkmi. Ocenenie si velmi vážime, lebo potvrdilo, že tento pohlad bol správny.“

Expozíca CRH sa nachádza v priestoroch výstaviska Incheba v stánku D 260.

KONTAKT PRE MÉDIÁ

Viera Blazsek
Corporate Affairs Director

M: +421 (0) 911 052 102
E: viera.blazsek@danucem.com