Holcim (Slovensko) a. s. mení svoje obchodné meno

Holcim (Slovensko) a. s. mení svoje obchodné meno

Holcim (Slovensko) a. s. mení svoje obchodné meno

Akcionári Holcim (Slovensko) a. s. na vcerajšom valnom zhromaždení schválili zmenu obchodného mena spolocnosti od 1. septembra 2015 na:

CRH (SLOVENSKO) A.S.

Zmena obchodného mena spolocnosti nemá žiadny vplyv na uzatvorené zmluvy a iné právne vztahy, naše zmluvné záväzky zostávajú platné a nezmenené. Zostávame nadalej zaviazaní rozvíjaniu lokálnej ekonomiky a dalších obchodných príležitostí.

Zmena obchodného mena je další dôležitý krok na našej ceste k integrácii v rámci skupiny CRH, ktorý poukazuje na význam prikladaný skupinou CRH nadobudnutiu našej spolocnosti. CRH je popredná diverzifikovaná skupina spolocností s vedúcim postavením v oblasti stavebných materiálov podnikajúca na približne 4 000 miestach v 37 krajinách sveta.

Pre viac informácií prosím kontaktujte:

Oddelenie komunikácie, Beáta Kastlerová, beata.kastlerova@danucem.com, +421 903 795 843

O skupine CRH

CRH (LSE: CRH, ISEQ: CRG, NYSE: CRH) je medzinárodná diverzifikovaná skupina spolocností s vedúcim postavením v oblasti stavebných materiálov, ktorá zamestnáva 91 000 zamestnancov v 4000 prevádzkach v 37 krajinách. CRH je najväcším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a tretou najväcšou skupinou v tomto odvetví na svete. Skupina má vedúce postavenie na svete a dobré strategické zázemie v rozvíjajúcich sa ekonomických regiónoch Ázie a južnej Ameriky. CRH sa dodávaním kvalitných materiálov na výstavbu a údržbu infraštruktúry, bývania a komercných objektov zaväzuje k vytváraniu lepšieho životného prostredia. CRH je spolocnostou v zozname Fortune 500 a zakladajúcim clenom indexu FTSE 100 a ISEQ 20. Akcie CRH sú registrované na burze cenných papierov v Londýne a Dubline a sú tiež obchodované na burze cenných papierov v New Yorku vo forme amerických depozitných akcií (ADS). Pre viac informácií navštívte stránku www.crh.com.

KONTAKT PRE MÉDIÁ

Alžbeta Timárová
Corporate Affairs Specialist

M: +421 (0) 911 151 271
E: alzbeta.timarova@danucem.com