Rezidenčné stavby

Rezidenčné stavby

Kvalitné rezidenčné nehnuteľnosti sú ako naše vizitky rozmiestnené po celom Slovensku. Pri ich výstavbe spolupracujeme s renomovanými developerskými a stavebnými spoločnosťami.

PETRŽALKA CITY, BRATISLAVA

Toto už nie je Petržalka, ako ste ju poznali. Centrálne položené územie Petržalka City má tvar polovice srdca. Nové centrum bude zelené, predovšetkým vďaka Mestskému parku. Takto vznikol symbol Petržalka City, ktorým sa stalo ZELENÉ SRDCE.

V prvej etape lokality A bola úspešne ukončená výstavba originálneho polyfunkčného bytového domu, ktorý prináša  nový pohľad na bývanie. Vysokú kvalitu bývania umocňuje jedinečný výhľad na Chorvátske rameno a budúci Mestský park z každého bytu!

JÉGEHO ALEJ, BRATISLAVA

Jégého alej je obytný komplex v Bratislave v mestskej časti Ružinov na Jégého ulici. Nachádza sa v ňom 506 bytových jednotiek, skladá sa z troch objektov s výškami 10, 15 a 21 poschodí. Komplex pozostáva aj z ďalších obytných objektov vo výstavbe do roku 2015.

REZIDENCIA PRI RADNICI, KOŠICE

Rezidencia pri radnici je novým rezidenčným komplexom spoločnosti CTR group v Košiciach. Moderná a nadčasová architektúra, funkčné a dokonale premyslené dispozičné riešenie bytov, vysoké štandardy, átrium plné zelene vo vnútrobloku budovy a poloha v historickom centre mesta s dobrou dopravnou aj pešou dostupnosťou. To sú hlavné benefity projektu Rezidencia pri radnici.

Pri samotnom projektovaní obytného komplexu Rezidencia pri radnici bol kladený dôraz na použitie vysoko kvalitných materiálov a najnovších technológií s dôrazom na ekologickú úspornosť. Výsledkom tejto snahy sú byty vybavené vo vysokom štandarde a v energetickej náročnosti kategórie B, čo je označením mimoriadne úspornej budovy.

BYTOVÝ DOM JUNIOR, POPRAD

Popri centre novostavby v najväčšej miere pribúdajú na sídlisku Juh. Na ulici Ludvíka Svobodu v blízkosti obchodného centra Max nové bývanie zastupuje sedemposchodový bytový dom Junior a pri ňom umiestnený bytový dom Junior 2.

ŠAFRÁNOVÁ ZÁHRADA, KOŠICE

Obytný projekt Šafránová záhrada predstavuje originálne bývanie v parku v centre Košíc. Projekt ponúka vlastné parkovanie, občiansku vybavenosť, dostupnosť verejnou dopravou a bezprostredný kontakt s kultúrou. Celkovo je v novostavbe 73 bytov.

SENIORVITAL SABINOV

Objekt sociálneho zariadenia Seniorvital je z hľadiska dispozície riešený na dva pavilóny. Pavilón „A“ s výmerou 40×18,4 m a pavilón „B“ s rozmermi 36×18,2 m. Oba sú trojpodlažné. Obytnú časť objektu tvoria rovnaké moduly – samostatne uzamykateľné obytné bunky, ktoré pozostávajú z izby (všetky sú dvojlôžkové), chodby a sociálneho zariadenia. V objekte je 62 dvojlôžkových izieb – modulov. Z toho na prízemí je 6 modulov, ktoré parametrami vyhovujú klientom s obmedzenou možnosťou pohybu.

PD PANORAMA, BOJNICE

Nový apartmánový dom s 34 modernými bytmi v top lokalite – nachádza sa v blízkosti Bojnického zámku, v atraktívnom regióne Horná Nitra Bojnice. Kultúrne pamiatky, golf, jazdecký klub, aeroklub, kúpaliská, termálne pramene, cyklistické okruhy a krásne výhľady – to sú dôvody pre skvelú investíciu.

HARMÓNIA II, NITRA

Rezidenčný komplex HARMÓNIA zaujme už na prvý pohľad štýlovou architektúrou a výbornou polohou v atraktívnej lokalite Nitra – Klokočina na Čermánskej strane.
V uzavretom rezidenčnom komplexe HARMÓNIA, pozostávajúcom zo siedmich bytových domov, sa celkovo nachádza 136 bytových jednotiek, ktoré vďaka rozmanitým dispozíciám a veľkosti ponúkajú na výber až 11 variant pre všetkých milovníkov moderného a kvalitného bývania. Rozlohy bytov sa pohybujú od 37 do 106 m2. Ideálne navrhnutá architektúra projektu ponúka štýlové a praktické bývanie.